Nawigacja
Kontakt
Rejestracja
Rehabilitacja
Gabinet zabiegowy
Pielęgniarka środ.
Ginekolodzy
Jak się zapisać
Kalendarz szczepień
Statut Przychodni
Prawa pacjenta
eWUŚ
Warto wiedzieć
Aktualności
Przydatne linki

Informacje zmienionych zasadach rejestracji pacjenta


UWAGA- od dnia 11.03.2020r. następują zmiany w trybie przyjmowania pacjentów w Przychodni!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zmianie ulega tryb przyjmowania pacjentów:
nie zgłaszamy się osobiście do Przychodni i nie przychodzimy umówić się na wizytę. Proszę dzwonić na numery 523813113 lub 523813573. Zgłoszenia teleporad przyjmowane są od godziny 7.30 do godziny 17.00. Zgłoszone później realizowane będą w dniu następnym. W pierwszym etapie odbędzie się konsultacja telefoniczna z lekarzem, pielęgniarką i położną. Podczas konsultacji lekarz może udzielić porady, wystawić receptę, skierowanie, zlecenie, zaświadczenie i zwolnienie. Jeśli w trakcie tej porady lekarz lub pielęgniarka uzna, że wizyta w Przychodni jest konieczna, od razu ustali jej termin lub oddzwoni w ciągu 1-3 godzin.Prosimy o przygotowanie się na zadanie 3 pytań dotyczących zagrożenia koronawirusem zgodnie z ankietą:
Czy w ostatnich 14 dniach:
1.Miałeś kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zachorowanie na koronawirusa?
2. Czy podróżowałeś do miejsc występowania koronawirusa ?
3. Czy masz gorączkę,kaszel i /lub duszność?
Jeśli w ostatnich 14 dniach wystąpił kontakt lub miała miejsce podróż do miejsc występowania koronawirusa i obecnie masz gorączkęi/lub duszność:
PILNIE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ORAZ ZGŁOSIĆ do Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy przy ulicy Św. Floriana 12, tel.52325 56 00 lub 52325 56 07. Unikaj transportu publicznego. Otrzymasz bezpłatny transport jeśli go potrzebujesz pod numerem alarmowym 112 lub 999 lub na zlecenie Sanepidu lub lekarza POZ. Jeżeli objawy są łagodne lub nie występują, należy telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 52 376 18 00 lub 52-515 40 20. Zwolnienie, zalecenia dotyczące leczenia objawów i dalszego postępowania otrzymasz telefonicznie. Nie zgłaszaj się po nie do Szpitala lub Przychodni.
Kliknij - koronawirus: aktualne informacje i zalecenia.